Wiosenny Ekspres
do matury z języka  polskiego

 Poznaj niezbędne na maturze, detektywistyczne i łatwe w użyciu,
metody rozpracowania każdego tekstu kultury.

Koronawirus pokrzyżował nieco plany. Nie wszystko zostało w szkole przerobione, termin egzaminu się odwleka… Niezależnie od tego – Ty MATURZYSTA – musisz być zwarty i gotowy.

Błyskawiczny e-kurs języka polskiego do matury 2020: 

N

jeśli nie lubisz obciążać się dużą ilością materiału faktograficznego (ZAKUWAĆ).

N

jeśli nudzi Cię to co autor miał na myśli, a  interesują własne myśli i odczucia.

N

jeśli chcesz wyposażyć się w niezawodne narzędzia do poradzenia sobie na egzaminie z każdym wylosowanym tekstem kultury (lekturą, obrazem, rzeźbą, fragmentem spektaklu).

Trzy filary internetowego kursu:

Platforma

e-learningowa


Centrum Internetowej Szkoły czynne non stop. Nie jesteś tu sam; bywają uczniowie, jest nauczyciel. Tu czeka na Ciebie 35 wykładów z literatury i nagrania warsztatów, w których uczestniczyłeś – odtwarzasz tyle razy ile potrzebujesz. Tu jesteś prowadzony od wprawki do rozprawki. 

Wideospotkania

 

To warsztaty online na żywo. Tu niczym detektyw wdrażasz pod kierunkiem prowadzącego narzędzia do analizy i interpertacji, tropisz ukryte znaczenia i uczysz się poruszać w tekstosferze. Jest nauczyciel, są uczniowie – jak na lekcji.

  Asysta nauczyciela

  Pozostajesz w stałym kontakcie z nauczycielem, on ukierunkowuje i sprawdza Twoje prace pisemne, daje Ci wskazówki i – jeśli je zastosujesz – ZDASZ maturalne egzaminy.

   

   

   

  Zamawiam dostęp do szkolenia on-line

  Kwietniowy Ekspres do matury 2020

  za 297 zł

  Czego nowego się dowiesz? 

  N

  Jak rozpracować temat wypracowania, by się z nim nie minąć 

  N

  W zaledwie 30 minut wytłumaczymy Ci jak napisać rozprawkę problemową i wyposażymy w gotowy szablon do jej skonstruowania.

  N

  Dowiesz się jak nie wpaść w pułapkę 10 najczęściej popełnianych błędów na maturze pisemnej.

  N

  Dostaniesz  sprawdzony wykaz kilku niezbędnych do matury lektur (MUST HAVE), wraz z dokładną ich analizą.

  N

  A wybierając z 35 godzin video-lekcji uzupełnisz swoją wiedzę merytoryczną z literatury leżąc na kanapie, a może leżaku  i oglądając wykłady; rzeczowe, z natury lekkie i dowcipne, trafiające w punkt.

  Kto ukierunkuje Twoje działania:

  Krzysztof Prus

  Krzysztof Prus

  Skuteczny polonista

  Z zawodu jestem polonistą oraz reżyserem teatralnym. Uważam, że to dobre połączenie. Znajomość literatury przydaje się w teatrze, a znajomość teatru w szkole. O ile lepiej zna się i rozumie „Makbeta” czy „Kordiana”, gdy wystawiało się te sztuki na scenie. Moim uczniom podwójna profesja ich nauczyciela daje jednak coś jeszcze. Po prostu mam świadomość, że zdawanie egzaminu maturalnego można porównać do występu na scenie. Ważne są nie tylko znajomość roli (w przypadku teatru) czy lektur szkolnych (w przypadku egzaminu), ale także i przede wszystkim sposób, w jaki można te rzeczy pokazać widowni. Trzeba przyznać, że obu występom towarzyszy podobna trema. Na szczęście, chociaż wiem, jak wielki trema może stanowić problem, wiem też, jak da się skutecznie z nią walczyć…

  Kiedy zaczynamy?

  Dostęp do kursu otrzymujesz od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Korzystasz w odpowiadających Ci godzinach.  Zawartość kursu znajduje się na naszej platformie e-learningowej.
  A na wspólne webinary polonista zaprasza: od 4 maja 2020

  Co składa się na kurs?

  5-tygodniowy polonistyczny trening
  5 godzin warsztatów z nauczycielem online (ESPRESSO Z ESPRESSO)
  5-etapowe indywidualne prowadzenie przy pisaniu rozprawki
  35 godzin gotowych videolekcji z literatury od antyku po współczesność – wybierasz te zagadnienia, których potrzebujesz (HIT OFERTY)

  Czy muszę instalować jakiś program?

  Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Dostajesz jeden link ze stałym loginem i hasłem do platformy e-learningowej, tu masz cały kurs i dostęp do lekcji na żywo.

  Nie zwlekaj już dłużej i wykorzystaj każdy dzień!

  Do matury 2020 zostało w przybliżeniu:

  Do matury 2020 zostało (w przybliżeniu):

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Skontaktuj się z nami

  882 838 187

  kontakt@edu-you.pl

  Sprawdź nasze 2 profile:

  Jesteśmy szkołą certyfikowaną przez