Moją misją jako mentorki kariery jest wprowadzanie klientów na właściwe dla nich ścieżki kariery zawodowej, na których rozkwitają, bo robią to, do czego są stworzeni i żyją w dostatku.

Joanna Olesińska-Prus

Mentorka Kariery | Hipnoterapeutka | Doradca Edukacyjny

 

Moja droga zawodowa zaczęła się od serii błędnych decyzji edukacyjnych. Zauroczona pracą stomatologa, wybrałam szkołę średnią o profilu biologiczno-chemicznym. Szybko okazało się, że nie mam ani predyspozycji, ani zainteresowań w tych dziedzinach. Proces dochodzenia do tego, co jest moim powołaniem był długi i momentami bolesny. Gdybym wtedy miała wsparcie mentora kariery, wiedziałabym, w którym kierunku pójść
i uniknęłabym wielu nietrafionych decyzji.

Przez lata pracowałam w korporacji jako dyrektor szkoły językowej. Tu zaczęłam się zastanawiać dlaczego niektórzy uczą się języków efektywnie, a inni stale zaczynają od nowa. Ta refleksja otworzyła mi oczy na moje prawdziwe zainteresowania: proces uczenia się i odkrywanie w ludziach ich naturalnych talentów. Ta pasja doprowadziła mnie do profesjonalnej analizy stylów uczenia się i do specjalizacji w mentoringu kariery.

Od 2010 roku wspieram ludzi w odkrywaniu talentów i możliwości, prowadząc ich przez procesy zmiany i osobistego rozwoju. Kiedy zaczęłam pracować z klientami często okazywało się, że wspaniałe zestawy talentów i predyspozycji nie mają szans rozkwitnąć kiedy ograniczają nas tak zwane błędne przekonania. Nauczyłam się je zmieniać w przekonania wspierające bez angażowania klienta w czasochłonne ćwiczenia, co pozwala  szybko i w pełni wykorzystać swoje zdolności.

Jako mentorka kariery i hipnoterapeutka skupiam się na odkrywaniu i wzmacnianiu ukrytych talentów moich podopiecznych, pomagając im świadomie kształtować ich przyszłość. Razem przekształcamy marznia w konkretne cele i opracowujemy gotowe strategie działania, które prowadzą do osobistej transformacji i większej satysfakcji  z zawodowego ale też częto życiowego powołania.

Jestem absolwentką kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego i Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyłam Szkołę Mentorów Kariery, a także uzyskałam certyfikat Polskiej Akademii Hipnozy.

    Skontaktuj się z nami

    882 838 187

    sekretariat@edu-you.pl

    Sprawdź nasze 2 profile: