Język rosyjski

Uczyłeś się kiedyś dawno temu języka rosyjskiego czy zaczynasz od podstaw? Dostosuj kurs do swojej sytuacji. 

Kursy języka rosyjskiego online dla początkujących

 Coraz więcej ciekawych możliwości rozwoju i ofert pracy dla znających język Puszkina, skłania do zainteresowania się mową naszych wschodnich sąsiadów: 

 

N

dla fałszywie początkujacych – jeśli uczyłeś się już języka rosyjskiego, który niegdyś wszyscy w Polsce musieliśmy poznawać, to prawdopodobnie pamiętasz więcej niż Ci się wydaje. Szybko przypomniesz sobie podstawy, a Twój mózg zacznie wydobywać w błyskawicznym tempie zapomniane słowa, zwroty, wyrażenia. W Twoim przypadku jest to kwestia przypomnienia, a nie mozolnej pracy od nowa.

N

dla nowicjuszy – jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem rosyjskim wybierasz oczywiście kurs dla początkujących. Jak już odszyfrujesz rosyjski zapis zwany cyrylicą, zaskoczy Cię prędkość z jaką można opanować podstawy tego języka. Wiadomo – ze względu na sporo podobieństw do języka rodzimego, też słowiańskiego:-)

Kursy języka rosyjskiego online dla zaawansowanych

N

Rozwijasz swój język rosyjski i zdążyłeś już odkryć jego niezwykłe bogactwo. Jesteś nieco zaawansowanym użytkownikiem i chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie? Aby sprawdzić jak (i czy) możemy Ci w tym pomóc, potrzebujemy wiedzieć jak długo i gdzie się uczyłeś, by poznać Twój stopnień zaawansowania językowego.

Skontaktuj się z nami

882 838 187

kontakt@edu-you.pl

Sprawdź nasze 2 profile:

Jesteśmy szkołą certyfikowaną przez