Języki obce on-line

Czy Ty również masz problem z nauką języków obcych? Brakuje Ci systematyczności, czasu, chęci i wytrwałości?
Poznaj metody nauki zgodne ze swoimi naturalnymi predyspozycjami. Rozwiń słownictwo. Łam bariery. Mów. Osiągnij płynność i swobodę wypowiedzi!

Małymi krokami do dużego celu

Angażujące lekcje, małe porcje ćwiczeń – takie do „chrupnięcia” na raz, bo wiemy, że masz mało czasu. A to wszystko zaprojektowane i podane w urozmaiconych formach, oddziałujące na różne zmysły, abyś szybciej i łatwiej zapamiętywał.

 

Skuteczna nauka języków obcych bez wychodzenia z domu

Jednym z sekretów skuteczności naszej szkoły językowej są spotkania z lektorem na żywo on-line. Tu ćwiczysz mówienie. 

Jako uczeń podążasz „torem myślowym” nauczyciela; możesz mieć pytanie/wątpliwość, której wyjaśnienie jest ci potrzebne do zrozumienia całego zagadnienia.

Wsparcie i motywacja do dalszego wysiłku bywają bezcenne.

 

Człowiek w procesie edukacji jest najważniejszy!

Dlatego w Edu & You  czynnik ludzki dominuje na każdym etapie.

Nie jesteśmy typową platformą online do nauki języków obcych, gdzie użytkownik zostaje pozostawiony samemu sobie z toną materiałów edukacyjnych, z którymi kompletnie nie wie, co ma dalej robić.

Nawet na platformie e-learningowej, na której gromadzimy dla Ciebie zabwy językowe, ćwiczenia, zadania, testy towarzyszy Ci Twój lektor i mentor. 

Trzy filary Internetowej Szkoły Językowej:

Wideospotkania

 

To Twój czas na aktywizację języka, najważniejsze jest, że Cię słyszymy, nie musimy widzieć:-) Tu zaczynasz budować coraz lepsze i poprawniejsze wypowiedzi!
To lekcja w kameralnym gronie; jest nauczyciel, są uczniowie. Logujesz się za pomocą jednego linka  do wirtualnej klasy. Potrzebujesz mikrofon i słuchawki.

  Platforma

  e-learningowa


  Serce Internetowej Szkoły, dostępna codziennie przez 24 godziny. Tu jesteś prowadzony po nitce do kłębka. Pełna niespodzianek i tętniąca życiem; tu wspiera cię lektor. Tu czeka na Ciebie 
  codzienna porcja języka.

  Społeczność

   

  Tworzymy wiele okazji do komunikacji i wymiany myśli, żebyś mógł jak najszybciej porozumiewać się w języku, którego się uczysz. Kreujemy miejsca spotkań naukowych i towarzyskich.

   

   

   

  Wybierz język, którego chcesz się nauczyć:

  Skontaktuj się z nami

  882 838 187

  sekretariat@edu-you.pl

  Sprawdź nasze 2 profile: