Wiosenny Ekspres
Angielski A1 w jeden semestr

dla osób, które planują zdać maturę w 2025 roku

i naukę języka muszą zacząć od podstaw:

Dla kogo jest kurs A1 w pigułce?


dla tych którzy uczyli się go w szkole
podstawowej, w szkole średniej czy
na kursach, to przez wiele lat nie mieli styczności z językiem i dziś
mało pamiętają a poznane kiedyś zwroty i podstawy gramatyczne wymagają jedynie odświeżenia (tzw.
fałszywie początkujący)

 

 

dla tak zwanych wiecznie początkujących, którzy już kilka razy próbowali nauczyć się tego języka, jednak za każdym razem z jakiegoś powodu rezygnowali a ze zdobytej dotychczas przez nich wiedzy niewiele wynika – podczas kursu popracujemy nad znalezieniem powodów takiego stanu rzeczy i ich rozwiązaniem

 

dla osób, które chłoną język z otoczenia, np. przebywając zagranicą, więc nie uczą się gramatyki

                                                                                                                                                                                                Matura podstawowa B1*- Co to oznacza? Zgodnie z podstawą programową maturzysta zdający język obcy na maturalnym tzw. poziomie podstawowym, powinien być na poziomie B1 według skali CEFR czyli średnio zawansowanym.
Ale UWAGA! Maturę można zdać z niższego stopnia zaawansowania językowego (A2) uzyskując po prostu niższy wynik. I tak:
1. Zaczynając od podstaw (kiedyś się już uczyłeś) przerabiasz poziom A1 w trybie powtórkowym przyśpieszonym (jeden semestr), następnie przerabiasz A2 już z ukierunkowaniem na maturalne zadania i schematy. Po trzech semestrach systematycznych i wytrwałych przygotowań z języka obcego zdajesz maturę.

2. Jeśli już masz opanowane podstawy, zaczynasz z poziomu A2 i wystarczą 2 semestry nauki do matury. (wówczas ten kurs jest Ci zbędny, wystarczy ten rocznego przygotowania)

3. Jeśli dziś znasz język obcy na poziomie B1 wzwyż, to zdasz bez większych przygotowań. Wystarczy abyś poznał formę egzaminu, powtórzył słownictwo i poćwiczył pisanie maturalnych wypracowań. A tego nauczysz się na mini kursie. 

Co da Ci kurs podstaw języka angielskiego ?

N

Odświeżysz swoją wiedzę, którą kiedyś zdobyłeś w szkole i teraz wydają Ci się nieco zapomniana. Odkryjemy przed Tobą nowy wymiar nauki języków obcych by rozwijać Twoje umiejętności.

N

 Nabierzesz właściwych nawyków językowych. Poznasz wzory wypowiedzi, w oparciu o które dużo łatwiej się porozumieć.

N

Rozwiniesz słownictwo i struktury gramatyczno-leksykalne, dzięki czemu Twoje wypowiedzi staną się bogatsze i płynniejsze.

N

Co najważniejsze, ukończony stopień A1 daje Ci możliwość przygotowania się do matury na kursie A2 w rok szkolny i co równie ważne – nie możesz go pominąć aby skutecznie przejść do poziomu A2.

Cel kursu

N

jak najszybsze opanowanie podstawowych struktur językowych umożliwiających swobodne formułowanie wypowiedzi na podstawowe tematy na poziomie A1,

N

uporządkowanie i utrwalenie podstaw języka angielskiego

Trzy filary internetowego kursu:

Platforma

e-learningowa


Centrum Internetowej Szkoły czynne non stop. Nie jesteś tu sam; bywają uczniowie, jest nauczyciel. Tu gromadzimy nagrania warsztatów, w których uczestniczyłeś – odtwarzasz tyle razy ile potrzebujesz.  Forum wspomagające – masz stały kontakt z osobami ze swojej grupy. Mierzycie się z podobnymi wyzwaniami. Zawsze możesz zapytać pozostałych uczestników o zdanie lub radę.

Wideospotkania

 

To warsztaty online na żywo. Tu uczysz się najwięcej przede wszystkim w interakcji z nauczycielem i innymi uczestnikami  przełamujesz bariery w mówieniu. Poznajesz strukturę języka, a jesli coś jest niejasne możesz poprostu zapytać, bo jest nauczyciel, są uczniowie – jak na lekcji.

  Asysta nauczyciela

  Pozostajesz w kontakcie z nauczycielem, on ukierunkowuje, motywuje i sprawdza Twoje prace pisemne, daje Ci wskazówki i – jeśli je zastosujesz – wejdziesz na kolejny poziom zaawansowania językowego.

   

   

   

  Kto ukierunkuje Twoje działania:

  Barbara Ferens

  English Teacher

  Nauczycielka z wieloletnim stażem, egzaminator maturalny, cieprliwa uśmiechnięta i troskliwa. 

  Kiedy zaczynamy?

  Najbliższy termin od 19 lutego do około 10 czerwca 

  Zajęcia odbywają się w dwa razy w tygodniu po 90 minut, w poniedziałki i środy w godzinach od 18.00 do 19.30

  Czy muszę instalować jakiś program?

  Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Dostajesz jeden link ze stałym loginem i hasłem do platformy e-learningowej, tu masz cały kurs i dostęp do lekcji na żywo.

  Co składa się na kurs?

  W ramach kursu podstawowego odbywa się 60 lekcji x 45′ z lektorem na żywo.

  Wsparcie na platformie e-learningowej
  Dodatkowe ćwiczenia, zadania, nagrania lekcji

  Społeczność uczących się
  Nie jesteś tu sam! Twój nauczyciel czuwa nad właściwym przechodzeniem przez kolejne etapy kursu i zadania na platformie. W każdej chwili możesz zwrócić się do niego o pomoc.

  Forum wspomagające – masz stały kontakt z osobami ze swojej grupy. Mierzycie się z podobnymi wyzwaniami. Zawsze możesz zapytać pozostałych uczestników o zdanie lub radę.

   

  Zobacz dlaczego NIC nie ryzykujesz

  Jest tylko jeden sposób na to, by się o tym przekonać. Zamów i zacznij intensywny kurs języka angielskiego Poznaj system i przekonaj się osobiście, jak to jest uczyć się zdalnie.  Masz dwa tygodnie na przetestowanie zajęć.  Jeśli po tym czasie uznasz, że ta forma Ci nie odpowiada zwrócimy Ci każdą wydaną na to szkolenie złotówkę.

  Wybierz poniżej opcję płatności i zapisz się
  na najbliższy kurs języka angielskiego A1:

  Nie zwlekaj już dłużej i wykorzystaj każdy dzień!

  Do matury 2025 zostało:

  Do matury 2025 zostało

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Skontaktuj się z nami

  882 838 187

  sekretariat@edu-you.pl

  Sprawdź nasze 2 profile: