Wiosenny Ekspres
do matury z matematyki 

Zawładnij niezbędne na maturze i proste w użyciu narzędzia do zdobywania bezcennych punktów na egzaminie (nawet w zadaniach otwartych, które mogą sprawić Ci trudność). 

Z powodu wszechobecnego koronawirusa termin matury został przsunięty, a nie wszystkie matematyczne działy w szkole przerobione. Tak czy inaczej, TY chcesz zdać matematykę na maturze i mieć spokój. A  Komisja Egzaminacyjna nie będzie się zastanwiała czy dany dział matematyki został Ci w szkole z wytłumaczony
z należytą starannnością.

Sprawdź błyskawiczny e-kurs matematyki do matury 2020: 

N

jeśli zamiast zrozumieć próbujesz zapamiętać

N

jeśli gubisz i zapominasz mechanizmy rozwiązywania zadań przy przejściu z jednego działu do drugiego

N

jeśli jeszcze automatycznie nie stosujesz tablic matematycznych i kalkulatora prostego lub nie masz „w małym palcu”  „Matematycznej Biblii”.

Trzy filary skuteczności e-kursu matematyki do matury:

Platforma

e-learningowa

Tu czeka na Ciebie 35 gotowych video – warsztatów do matury ze wszystkich działów matematyki. O każdej porze dnia lub nocy  możesz zgłębiać wybrany fragment dopóki nie zrozumiesz. Nie jesteś tu sam; bywają też inni uczniowie, dyżuruje nauczyciel.

Wideospotkania

 Raz w tygodniu logujesz się na spotkanie  online z nauczycielem. Tu zgłaszasz się ze swoimi matematycznymi trudnościami. Dlatego Twoja obecność jest niezbędna, bo nauczyciel musi zdiagnozować problem znaleźć remedium i przekonać się, że już  wiesz o co chodzi. Wtedy można „lecieć” dalej.

Asysta nauczyciela

Przez cały czas trwania, a nie tylko w dniu zajęć, jesteś pod opieką nauczyciela. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc na wewnętrznym forum lub indywidualnie. Pomoże, kiedy utkniesz rozwiązując zadanie. 

Zamawiam dostęp do szkolenia on-line

Kwietniowy Ekspres do matury z matematyki 2020

za 297 zł

Czego nowego się dowiesz? 

N

Jak rozwiązywać zadania zamknięte, a przy okazji eliminować jednym rzutem oka nonsensowną odpowiedź

N

Jak pracować z pytaniami otwartymi by zdobywać punkty nawet wtedy, gdy nie potrafisz rozwiązać  danego zadania

N

Czym jest nasza „MATEMATYCZNA BIBLIA” i dlaczego opanowanie zawartych w niej dwóch piekielnie ważnych zagadnień to połowa sukcesu na maturze

N

Jak właściwie korzystać z  tablic matematycznych, by osiągnąć jeszcze lepszy wynik

N

Rozpoznamy zagadnienia z matematyki, które wymagają natychmiastowej powtórki. Bez paniki – w 35 video lekcjach nasza matematyczka „ludzkim” i dowcipnym językiem wytłumaczyła wszystkie kluczowe działy i zobrazowała je mnóstwem przykładów. Odsyłamy Cię pilnie do tych, które są Ci niezbędne lub potrzebne. 

Kto ukierunkuje Twoje działania:

Ewa Ręczycka

Ewa Ręczycka

Skuteczna matematyczka

Być może nie zdążyłeś  przerobić w szkole wszystkich ważnych matematycznych działów, tak by zrozumieć. Nie martw się – ułożymy właściwą strategię, abyś koniecznie w tym roku pokonał arkusz i odebrał świadectwo maturalne. Będziemy się spotykać na lekcji online, by razem rozwiązywać zadania do matury. Zorientuję się co przychodzi Ci z trudem, powiem z czego wynika i znajdziemy rozwiązanie. Czasem od razu, a jeśli będzie taka potrzeba, wskażę Ci lekcję do której trzeba koniecznie wrócić  by uzupełnić  np. logarytmy. Omówiłam wszystkie działy, czekają w formie video-warsztatów. Zobrazowałam je mnóstwem przykładów. Ponieważ zadziałay już w wielu – czasem wydawałoby się beznadziejnych przypadkach, więc  jestem przekonana, że i Ty skorzystasz. Uważaj jednak! Możesz zapałać gorącym i odwzajemnionym uczuciem do KRÓLOWEJ NAUK i nie zdziwię się, jeśli z radością, wdziękiem i przyjemnością przerobisz nie tylko niezbędne Ci zagadnienia, ale cały pozostały program zawarty w 35 godzinach udostępnionych Ci nagrań. Pokażę Ci również, że tablice matematyczne i kalkulator to prawdziwe skarby, nauczę Cię z nich perfekcyjnie korzystać.

Kiedy zaczynamy?

Dostęp do kursu otrzymujesz od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Korzystasz w odpowiadających Ci godzinach.  Zawartość kursu znajduje się na naszej platformie e-learningowej.
A na webinary matematyczka zaprasza: od 6 maja.

Co składa się na kurs?

5-tygodniowy matematyczny trening
10 lekcji z nauczycielem online na żywo 
35 godzin gotowych videolekcji prostych, celnych i dowcipnych – z 18 działów matematyki wybierasz te zagadnienia, których potrzebujesz.
(HIT OFERTY)

Czy muszę instalować jakiś program?

Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Dostajesz jeden link ze stałym loginem i hasłem do platformy e-learningowej, tu masz cały kurs i dostęp do lekcji na żywo.

Próbka lekcji matematyki

Tę próbkę dedykuję wszystkim uczniom którzy nawet nie biorą się za zadania otwarte za 5 pkt. Zobaczcie, że można zdobywać punkty nawet jak nie umiecie rozwiązać zadania! Mam nadzieję, że po obejrzeniu tej mini lekcji nie popełnicie tego błędu na maturze smile

Nie zwlekaj już dłużej i wykorzystaj każdy dzień!

Do matury 2020 zostało w przybliżeniu:

Do matury 2020 zostało (w przybliżeniu):

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Skontaktuj się z nami

882 838 187

sekretariat@edu-you.pl

Sprawdź nasze 2 profile: